O Nas


Celem działania firmy EXPERT 1 jest perfekcyjne przygotowanie przyszłych kierowców do świadomego prowadzenia pojazdów. Zajęcia zarówno teoretyczne jak i praktyczne są u nas nie tylko prostą nauką do prawa jazdy, ale przede wszystkim drogą do pasji, jaką może być prowadzenie pojazdu. Każdy z naszych uczniów po ukończeniu kursu ma stać się świadomym użytkownikiem dróg.

Kreujemy nową jakość kształcenia kierowców. Uczymy jak myśleć za kierownicą i co zrobić, by samochód i przepisy ruchu drogowego były naszymi sprzymierzeńcami a nie wrogami. EXPERT 1 tym różni się od innych ośrodków kształcenia mających swą siedzibę na Śląsku i Zagłębiu. Tylko u nas doświadczeni instruktorzy i wykładowcy przedstawiają czytelnie i jasno prawa i obowiązki kierowcy, pokazują jak jeździć, by podróż samochodem sprawiała kierowcy radość. Pasja i doświadczenie, ale jednocześnie cierpliwość i zaangażowanie naszych pracowników są gwarantem licznych sukcesów naszych uczniów i najwyższej w okręgu zdawalności egzaminu na prawo jazdy.

Jeśli i Ty chcesz zostać kierowcą w WIELKIM STYLU, zapraszamy do współpracy. Sukces możliwy jest jedynie, gdy współpracuje się z ekspertami. Zapraszamy do najlepszego ośrodka w tej części Polski.

Mamy samochody, motocykle i pojazdy specjalistyczne dokładnie takie, jak Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, a więc takie, na jakich zdaje się egzamin.

Tu jest Twoje prawo jazdy, tu jest Twój sukces!


Nasze atuty:

·         mamy najbardziej konkurencyjne ceny w skali całego kraju

·         proponujemy płatność w nieoprocentowanych ratach, w terminach dogodnych dla klienta

·         materiały dydaktyczne wliczone są w cenę kursu

·         mamy zestawy aktualnych testów na pytach CD z możliwością ćwiczenia na naszych komputerach

·         pracuje u nas lekarz oraz psycholog transportu więc nie trzeba tracić czasu na dodatkowe wizyty

·         posiadamy własny przestronny i dyskretny plac manewrowy

·         mamy samochody, motocykle i pojazdy specjalistyczne dokładnie takie, jak Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, a więc takie, na jakich zdaje się egzamin

·      tylko u nas rozpoczniesz przygodę z motocyklem w najnowszym, profesjonalnym i w 100% realistycznym symulatorze multimedialnym

·         sala wykładowa umożliwia pokazy multimedialne i zapewnia komfort pracy

·         instruktorzy to profesjonaliści zapewniający bezstresową naukę w miłej i niepowtarzalnej atmosferze. U nas pracują tylko najlepsi!

Założyciel, a zarazem wykładowca i instruktor firmy EXPERT 1 ma za sobą kilkanaście lat doświadczeń w szkoleniu kierowców. Jest twórcą sukcesu i rozwoju wielu ośrodków szkoleniowych w Zagłębiu i na Śląsku. Cechy osobiste, wiedza i zaangażowanie w pracę sprawiają, że jest w swoim fachu EXPERTEM nr 1, z którym nauka jazdy samochodem to przygoda, a nie stres.

ZAKRES NASZEJ DZIAŁALNOŚCI:


Ośrodek Szkolenia Kierowców „EXPERT 1” organizuje kursy na kierowców wszystkich najważniejszych kategorii. Wszystkie organizowane przez nas kursy są solidnie i profesjonalnie przygotowane, obejmują zajęcia teoretyczne, praktyczne oraz egzaminy wewnętrzne zgodnie z Ustawą „Prawo o ruchu drogowym”.

Sale wykładowe spełniają najwyższe standardy na rynku szkoleń:
- pokazy multimedialne
- tablice, schematy, skrzyżowania,
- obraz prezentacji i filmów z projektora do 180 cali
- nagłośnienie sali Dolby Surround 5.1
- wygoda przestrzeni i komfort siedzisk
- ławki umożliwiające prowadzenie notatek
- schludna i przyjazna atmosfera pracy
- wykłady prowadzone przez doświadczonych pedagogów
- do dyspozycji czyste toalety

Posiadamy pojazdy do nauki TAKIE SAME jak te, którymi zdaje się egzamin państwowy w WORD m.in. Toyota Yaris, SuzukiGSX1100F, SuzukiGS 500, Suzuki SFV650,   Romet 125, Autosan, MAN 12.250 , Microcar– zawsze sprawne technicznie i przygotowane do szkolenia.

U nas nie ma „bylejakości” oraz ukrytych opłat - każdy klient dokładnie wie za co płaci, a pracownicy Ośrodka Szkolenia Kierowców „EXPERT 1” każdego dnia dbają o utrzymanie najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.